ВІТАЄМО НАШ ОСОБЛИВИЙ МІКРОРАЙОН МІСТА – ЯБЛУНЕВИЙ – З 47-РІЧНИЦЕЮ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ!

ВІТАЄМО НАШ ОСОБЛИВИЙ МІКРОРАЙОН МІСТА – ЯБЛУНЕВИЙ – З 47-РІЧНИЦЕЮ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ!

Наш віддалений мікрорайон міста під промовистою назвою Яблуневий, є особливим простором для проживання та діяльності. І люди в ньому мешкають особливі – активні, творчі, працьовиті та життєрадісні. В цьому ми не раз переконувалися.

Тут функціонує найкращий у громаді Міський будинок культури, який вже багато років очолює Юрій Михайлович Побігай, керівник багатьох творчих колективів, талановитий співак, музикант і наш незмінний на святі Дня міста – козак Обух.

Один з найкращих ліцеїв громади, на базі якого створено Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки, також розташовано у цьому мальовничому місці. Керує освітнім закладом – Марченко Вікторія Михайлівна, креативна, енергійна й прогресивна директорка, завдяки якій життя ліцею отримало нове дихання та повністю змінилося на краще.

Також на території мікрорайону працює чудовий дошкільний заклад «Пролісок», у якому дітлахи дійсно почувають себе затишно, як вдома. Таке тепле оточення їм створює прекрасний і відповідальний колектив під керівництвом досвідченої директорки Надії Григорівни Бобкової.

Мешканці мають можливість відвідувати місцеву амбулаторію загальної практики сімейної медицини №3, якою керує лікар з багаторічним досвідом – Леванда Володимир Олександрович. Стояти на сторожі життя та здоров’я місцевих жителів йому допомагає невеликий, але обізнаний колектив медичних працівників.

Прекрасною традицією святкування є велике дійство на площі перед Будинком культури, яке, зазвичай, розпочинається зранку спортивними змаганнями на стадіоні та завершується майже опівночі естрадним концертом. Калейдоскоп чудових заходів для дітей та дорослих, для усіх, хто прийшов на день народження мікрорайону, вразив своїм різноманіттям.

Кожен, хто проживає та працює в цьому мікрорайоні заслуговує на хороші слова та щирі привітання, адже саме 5 червня у суботу Яблуневий святкував свій 47-й день народження!

Щиро вітаю мешканців з цим святом!

І вам, як справжнім іменинникам, хочу побажати міцного здоров’я, в кожну родину – сімейного благополуччя, злагоди, добра, здійснення найзаповітніших мрій, а для мікрорайону – подальшого розвитку та процвітання. Хай щастить у всьому!

З повагою, міський голова Олександр Левченко

Залишити відповідь