День захисників і захисниць України

День захисників і захисниць України

14 жовтня 2021 на території Обухівського міського спортивного комплексу імені Володимира Мельника відбулося відзначення Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

У цей день вшановується подвиг усіх Героїв, які боролися за незалежність та територіальну цілісність України, які й сьогодні продовжують боронити кордони нашої країни, героїчно відстоювати її самостійність. Саме нашим захисникам, які стоять на варті нашої незалежності, ми вдячні за життя, яке продовжується.

Свою повагу мешканці громади висловили мужнім захисникам Батьківщини, чиї імена золотими літерами вкарбовані в історію нашого державотворення. Зранку на кладовищах до місць поховань героїв-земляків обухівської міської територіальної громади, які загинули захищаючи цілісність країни, на знак пошани були покладені квіти.

На святі був присутній Обухівський міський голова Олександр Левченко, який привітав усіх присутніх з такою подією й за вагомий внесок у розвиток і зміцнення обороноздатності країни, високий професіоналізм, активну громадську позицію нагородив учасників бойових дій знаком народної пошани “30 років Незалежності України” й щиро побажав нашим захисникам, захисницям та усій Обухівській громаді родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та довгоочікуваного миру.

До слова було запрошено начальника Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Коваленка Андрія Миколайовича, який вручив військовослужбовцям нагрудний знак “Ветеран війни-учасник бойових дій” майору, ветерану, учаснику бойових дій Рудзіку Святославу Вацлавовичу та нагородив Грамотою Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки солдата Антонова Ю.І.

Згідно з наказом начальника Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 72 від 13 жовтня 2021 року були присвоєні чергові військові звання 10-ти солдатам.

На святі був присутній перший заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко, який нагородив військових Подякою Обухівської районної ради, Обухівської районної державної адміністрації.

Для всіх присутніх з вітальною концертною програмою виступали найкращі виконавці Обухівського міського Будинку культури: Юрій Побігай, Людмила Чорноіван, дует “Мальви”, вокальний ансамбль народної пісні “Намисто” Будинку культури Обухівської міської ради.

Залишити відповідь