До відзначення Дня села Дерев’яна!

До відзначення Дня села Дерев’яна!

28 серпня 2021 року у селі Дерев’яна Обухівської міської територіальної громади відзначали День села.
У такому прекрасному мальовничому селі свято розпочалось з дитячої розважальної програми. На малечу чекали аквагрим, батути, творча локація “Майстерня”, різноманітні конкурси, ігри. Згодом відбувся перегляд аквагриму на обличчі малечі, декоративного розпису на руках, під час якого діти мали змогу у репортажі розповісти про себе та обраний художній образ. А також на всіх чекав показ поробок, які виготовили діти своїми ручками з тіста, тощо. Також дітки брали участь у веселому танцювальному конкурсі під чудову веселу композицію. Усіх присутніх на святі привітали вокалісти естрадно-вокальної студії «Джайв», керівник Васильченко Ірина. Вони виконували веселі ритмічні тематичні пісні, даруючи публіці незабутні враження.

Далі відбулася урочиста частина, під час якої мешканців села Дерев’яна було нагороджено подяками Обухівського міського голови та подарунками, які вручив секретар Обухівської міської ради Клочко Сергій Миколайович та староста села Бойко Олександр Михайлович.

А святкову концертну програму для глядачів та гостей празника підготували гурт “Кумасі” з с. Дерев’яна та прекрасні яскраві творчі колективи Обухівського міського Будинку культури, а ведучим дитячої та вечірньої програми був керівник ансамблю шумових інструментів “Стук-грюк бенд” Юрій Побігай, який разом зі своїм колективом запалив атмосферу свята.

На згадку про таке колоритне село можна було зробити фото біля чудової фотозони, а також придбати сувеніри у народних умільців й майстрів сучасного декоративного мистецтва.

Залишити відповідь