Квіткові горизонти

Квіткові горизонти

13 жовтня 2021 року у рамках відзначення Дня захисників і захисниць України в приміщенні Обухівського краєзнавчого музею імені Юрія Домотенка відкрилась персональна виставка юної художниці, учениці Академічного ліцею №2 Катерини Дацько «Квіткові горизонти».

Виставка організована з метою вшанування воїнів-захисників та захисниць, які боронять кордони нашої держави, з метою культурно-просвітницької роботи, популяризації дитячої творчості та розвитку творчого потенціалу особистості.

Катерина вихованка гуртка «Фунтик» ЦТДЮМ «Романтик», керівниця Наталія Топчій. Фунтик – це техніка розпису тканини масляними фарбами, яка передає глядачеві відчуття чарівності та імітує вишивку гладдю – так як ниточка до ниточки єднається у вишиванні, так штрих до штриху кладеться в розписі. Тому картини, виконані в техніці фунтик, здалеку не можливо відрізнити від вишитих.

Всі картини Катерини Дацько виконані такою технікою з поєднанням елементів батику.

Катя прийшла на цей гурток після того, як надихнулася картинами своєї керівниці під час міського свята 6 років тому. За цей період вона зробила великий прорив у своїй творчості. Картини юної художниці створені з любов’ю до своєї справи, творчим хистом, безпосередністю, ніжністю та амбітністю. Як сказала Наталія Топчій: «Демонструвати свої твори непросто навіть досвідченим художникам. Катя впоралась, і не дивлячись на свій юний вік, впевнено відповідала на запитання та розповідала про етапи створення картин. Щиро бажаю успіхів на творчому шляху. Пишаюся своєю вихованкою».

Запрошуємо відвідати першу персональну виставку Катерини Дацько «Квіткові горизонти» в приміщенні Обухівського краєзнавчого музею імені Юрія Домотенка з 13 жовтня по 7 листопада 2021 року.

Залишити відповідь