СЕЛО КРАСНЕ ПЕРШЕ СВЯТКУВАЛО СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

СЕЛО КРАСНЕ ПЕРШЕ СВЯТКУВАЛО СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З кінця червня по вересень місяць на території Обухівської міської територіальної громади відбулася низка святкових заходів з нагоди відзначення Дня сіл. Так, 25 вересня свій день народження відзначило село Красне Перше, до складу якого також входить село Козіївка.

Розташоване Красне Перше в мальовничій долині річки Красна, з великим історичним минулим, про яке пишуть з давнини і до сьогодення його славні мешканці. Змінюються покоління, минають епохи, а село залишається неповторним.

Цікавою родзинкою села є Цілюще Джерело на честь святого Архістратига Михаїла, до якого часто-густо з’їжджаються люди з різних куточків країни, щоб попити джерельної красненської водички.

В цей день мешканці села приймали щирі вітання від Обухівського міського голови Олександра Левченка, який народився саме в цьому прекрасному куточку Обухівської землі. Міський голова під час урочистої частини нагородив жителів села Подяками та вручив подарунки, він щиро побажав, щоб в кожній родині та домівці були злагода, добро, благополуччя і достаток.

Була цікавою та різноманітною розважальна театралізована програма для дітей та дорослих за участю Київського театру “КОЛОРИТМИ”. Учасники конкурсів мали змогу погратися у лабіринті, побігати, брали участь у різноманітних конкурсах-розвагах.

Святкова концертна програма була представлена найкращими колективами Обухівського міського Будинку культури, Будинку культури Обухівської міської ради, Обухівського центру культури і дозвілля — вокальні ансамблі “Березіль”, “Родина”, “Вербиченька”, “Намисто”, “Горлиця”. Родзинкою свята став ансамбль шумових інструментів “СТУК-ГРЮК БЕНД”

Також на святі була представлена торгівля, працювала фотозона й виставка виробів майстрів народної й сучасної творчості.

Залишити відповідь