У рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України на території Обухівської міської територіальної громади відбулася низка культурно-мистецьких заходів

У рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України на території Обухівської міської територіальної громади відбулася низка культурно-мистецьких заходів

23 серпня 2021 року обухівська громада зібралася біля адміністративної будівлі міської ради у центрі міста на церемонію підняття Державного Прапора України та урочистий захід «Рівняння на Прапор!”, щоб з гідністю вшанувати національний символ українського народу та відзначити 30-річчя незалежності країни.

О 09:00 ранку відбулася церемонія підняття Державного Прапору України, Прапору міста Обухова, Прапору Національної Гідності та Прапору Євросоюзу.

Подарунком рідній країні стало встановлення в місті Обухові на історичній Площі Матері Національного рекорду України “Наймасовішого українського танцю дівчат з рушниками” під супровід знаної на весь світ пісні “Рідна мати моя” на слова поета-земляка Андрія Малишка. У ньому взяли участь 505 жінок, дівчаток з усіх куточків обухівської громади. Ініціатором цього неймовірного заходу є заслужений працівник культури, художній керівник Зразкового дитячого ансамблю танцю “Фаворит” Юрій Стрембіцький. Далі на глядачів чекав святковий концерт “Тобі, Україно, присвячується!”

А для жителів міста Обухів 23 серпня творчі колективи Обухівського міського Будинку культури на мікрорайоні Яблуневий підготували яскраву тематичну концертну програму «30 років – Незалежна!».

24 серпня 2021 року відбулося покладання квітів до місць захоронення загиблих учасників АТО/ООС та інших меморіальних пам’ятних місць у супроводі військовослужбовців.

24 серпня у рамках відзначення 30-річниці Незалежності України в Обухові на Площі перед Обухівським центром культури і дозвілля відбулася урочиста церемонія нагородження медалями “30 років Незалежності України” та подяками міського голови мешканців Обухівської міської територіальної громади: Почесних громадян міста, промисловців, підприємців, освітян, медиків, родини загиблих воїнів АТО/ООС, учасників бойових дій, волонтерів, ветеранів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, спортсменів та тренерів, працівників культури та мистецтв, жителів сіл громади.

У святковій атмосфері Обухівський міський голова Олександр Левченко привітав нашу талановиту та обдаровану молодь: випускників, які закінчили навчальні заклади із золотою та срібною медалями, призерів і переможців олімпіад, конкурсів, а також батьків випускників та педагогів нагородив подяками, грошовими винагородами та подарунками.

Далі на всіх чекав подарунок – святковий концерт громаді за участю найкращих творчих колективів міста “Тобі, Єдиній!” та неперевершених артистів — заслужений артист України Павло Мрежук та українська співачка Вероніка Дорош.

Залишити відповідь