21 серпня у Малій Вільшанці відбувся День села

21 серпня у Малій Вільшанці відбувся День села

Свято розпочалося урочистою святковою ходою на честь Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

Сивочола історія, що своїм корінням сягає часів Нестора Літописця, наділяє цей славетний край особливою енергетикою. На цій землі живуть працьовиті, талановиті люди.

Урочиста частина та святковий концерт відбулися на центральній площі села, яку місцеві жителі з великим смаком та творчим задумом прикрасили яскравими прапорцями, екзотичними фігурами казкових героїв та різним рослинним декором.

З нагоди Дня села та на честь 30-ї річниці Незалежності України багатьох мешканців сіл Мала Вільшанка та Степок було нагороджено подяками, грамотами та цінними подарунками, які вручав Обухівський міський голова. У своєму вітальному слові Олександр Левченко висловив надію на плідну співпрацю та подальші успіхи у напрямку розвитку сіл та громади на благо нашої держави.

Концертна програма складалася з виступів місцевих творчих колективів, творчих колективів Обухівського центру культури і дозвілля та запрошених гостей: народного аматорського колективу – ансамблю танцю «КИЇВ-ПОЛІТ» та українського танцювального ансамблю «Громовиця».

Протягом усього свята панувала святкова радісна атмосфера.

Шановні мешканці Малої Вільшанки та Степка, прийміть вітання з цим чудовим святом!

Добра, благополуччя, процвітання вашому краю, у кожну домівку – міцного здоров’я, родинного щастя, миру та злагоди!

Залишити відповідь