80-ті роковини від трагічних подій у Бабиному Яру

80-ті роковини від трагічних подій у Бабиному Яру

29 вересня 2021 року вшановуються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30 вересня 1941 року). У ці дні окупанти вбили в урочищі майже 34 тисячі євреїв – мешканців Києва. Тому ця трагедія стала символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв злочинів під час окупації Києва в роки Другої світової війни та у зв’язку з 80-ми роковинами від початку трагічних подій у Бабиному Яру – масового вбивства євреїв, українців, ромів та осіб інших національностей Президент України 15 грудня 2020 року підписав Указ № 567 «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру та додаткові заходи щодо подальшого розвитку Національного історико – меморіального заповідника ”Бабин Яр”». від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30 вересня 1941 року). У ці дні окупанти вбили в урочищі майже 34 тисячі євреїв – мешканців Києва. Тому ця трагедія стала символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв злочинів під час окупації Києва в роки Другої світової війни та у зв’язку з 80-ми роковинами від початку трагічних подій у Бабиному Яру – масового вбивства євреїв, українців, ромів та осіб інших національностей Президент України 15 грудня 2020 року підписав Указ № 567 «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру та додаткові заходи щодо подальшого розвитку Національного історико – меморіального заповідника ”Бабин Яр”».

Працівники Обухівського краєзнавчого музею імені Юрія Домотенка у співпраці з представниками Відділу культури, національностей та релігій Виконавчого комітету Обухівської міської ради, а також з бібліотекарями Обухівської центральної публічної бібліотеки з метою вшанування пам’яті жертв масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру, підготували та провели інформативну лекцію «Голокост. Бабин Яр» на базі матеріалу Українського інституту національної пам’яті.

Залишити відповідь